Bez kategorii

Med Store i MTG łączą siły!

Med Store naszym Partnerem

Med StoreCzęsto pytacie w trakcie naszych kursów, gdzie najlepiej i najkorzystniej cenowo zaopatrzyć się w specjalistyczne produkty i narzędzia, które ułatwią pracę w gabinetach. Wychodząc więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, podjęliśmy współpracę z firmą Med Store, dzięki czemu zapisując się na nasze kursy, otrzymacie dodatkowe benefity.

Teraz dla wszystkich naszych Kursantów mamy specjalny kod zniżkowy „MTG” gwarantujący do -10% na zakupy w sklepie internetowym Med Store

Sklep Med Store jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a dokładniej grona fizjoterapeutów. Powstał w 2019 roku i w szybkim czasie zyskał sympatię środowiska, a z czasem poszerzył swoją ofertę o produkty dla pacjentów oraz sportowców. Sklep wyróżnia indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa obsługa.

Na firmowej tablicy zapisane jest motto: „Nie ma takiego takiego zamówienia, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować”.

Oprócz licznych polskich fizjoterapeutów, masażystów, trenerów personalnych firmie Med Store zaufali profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy oraz kluby sportowe z całego kraju. Dlatego tym bardziej cieszymy się ze współpracy z firmą, która naszym odbiorcom może nie tylko ułatwić wyposażenie własnego gabinetu, ale również umożliwić skorzystanie z całkiem sporego rabatu.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem na polski rynek wielu cenionych marek:

  • CureTape – taśmy i akcesoria do kinesiotapingu,
  • FASCIQ – produkty wspierające terapię powięziową,
  • VetkinTape – taśmy do kinesiotapingu zwierząt,
  • CranioCradle – produkty do autoterapii,
  • hiszpańska marka Galius PRO produkująca wysokiej jakości oleje stałe do masażu.

Co ważne, w sklepie wyposażycie również swój gabinet w produkty codziennego użytku, takie jak podkłady medyczne, rękawice nitrylowe i środki do dezynfekcji.

Ważne! Pamiętajcie, aby podczas składania zamówienia wpisać kod „MTG”, dzięki któremu zyskacie odpowiedni rabat.

Zobacz również