Szkolenia

Rozumiemy potrzeby i wyzwania codziennej pracy specjalistów, skoncentrowanych na zdrowiu i ludzkim ciele. Dlatego proponujemy szkolenia, które dają szeroką, specjalistyczną wiedzę, praktyczne, konkretne umiejętności pracy z pacjentem i szerokie horyzonty rozumienia tego, co dzieje się w ciele człowieka i jak można je skutecznie wspierać.

Kurs Masażu Tkanek Głębokich

Zapraszamy Cię na nasze sztandarowe szkolenie, podczas którego zdobędziesz najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności na światowym poziomie.

MTG MasterCourse Kliniczny

To jedyne tego typu szkolenie dedykowane wszystkim absolwentom bazowego kursu MTG (nie tylko naszego). Kliknij po więcej szczegółów.

Wprowadzenie do Integracji Strukturalnej

Zapraszamy Cię na bardzo intensywny 2-dniowy warsztat, który dostarczy Ci podstawowej wiedzy o Integracji Strukturalnej.

Szkolenia rozwijające

Wynieś swoje umiejętności na nowy poziom. Ucz się od najlepszych specjalistów, poznawaj najlepsze techniki. Dołącz do terapeutycznej elity.

Kursy online

To idealna propozycja dla osób, które preferują poszerzać swoją wiedzę w wersji zdalnej.

Polish Fascia Symposium 2023

Zapraszamy każdego zainteresowanego tematem powięzi na najważniejsze wydarzenie skierowane do specjalistów z tego zakresu.

Dofinansowanie

Sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie na nasze szkolenia.

Znajdź szkolenie blisko Ciebie

Zależy nam, aby było Ci do nas blisko. Chcemy, aby nasze szkolenia były dostępne dla jak największej liczby specjalistów. Dlatego staramy się organizować je w wielu miejscach w naszym kraju. Zobacz, kiedy i gdzie prowadzimy nasze kursy.