O nas

O nas

Jesteśmy absolutnie świadomi, że nasza praca jest naszą wizytówką. I chcemy, aby była odzwierciedleniem naszych wartości.

Kiedy pojawia się u nas pacjent, jesteśmy na nim całkowicie skoncentrowani. Rozumiejąc jego trudności, szukamy odpowiedzi nie tylko na to, jak go leczyć, ale przede wszystkim dlaczego konkretnie te narzędzia i techniki terapeutyczne będą najbardziej adekwatne i pomocne.
To samo dzieje się na naszych szkoleniach. Nie będziemy Ci jedynie wskazywać jak pracować konkretnymi technikami, ale będziemy uczyć Cię szukać odpowiedzi i rozumieć DLACZEGO to leczenie ma wyglądać w taki, a nie inny sposób. A zdając sobie sprawę z tego, że każdy pacjent będzie miał swoje indywidualne "dlaczego", będziemy na naszych szkoleniach wspierać Cię w tym, aby Twoja wiedza stawała się elastyczna i wszechstronna. Bo taka jest filozofia naszej pracy.

14+ lat doświadczenia
300+ zrealizowanych szkoleń
5000+ przeszkolonych osób
16+ miast w Polsce

Dlaczego my?

Na początek twarde dane:
- ponad 30 000 godzin szkoleniowych,
- ponad 5000 przeszkolonych absolwentów naszych szkoleń z MTG oraz kursów rozwijających,
- 15 międzynarodowych trenerów, z którymi szkoleniowo stale współpracujemy,
- wspólnie mamy ponad 50 lat klinicznego doświadczenia, oraz unikalne na polskim rynku terapeutycznym umiejętności.

A poza tym, naszym nadrzędnym celem szkoleniowym jest przekazanie konkretnych, wysokospecjalistycznych technik i metod pracy terapeutycznej w taki sposób, który daje kursantom poczucie bezpiecznego prowadzenia, koncentracji na uczestnikach i ich dylematach, pracy na realnych przypadkach klinicznych. A wszystko to w bardzo przyjaznej, partnerskiej atmosferze. Do zobaczenia na szkoleniach!

Rekomendacja Arta Riggsa

Art Riggs

I approve and enthusiastically recommend Łukasz Czubaszewski and Piotr Szałański as a Deep Tissue Massage teachers.

Art Riggs

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów

Partnerzy