Bez kategorii

Kolejne szkolenie Arta Riggsa

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie, które będzie prowadzone przez Arta Riggsa – “Techniki mięśniowo-powięziowe i mobilizacja stawów”!
Te czterodniowe warsztaty dadzą Ci wiele narzędzi do radzenia sobie z częstymi dolegliwościami, z którymi zgłaszają się pacjenci dotyczącymi kręgosłupa, żeber i klatki piersiowej. Mięśniowe i powięziowe wzorce napięcia mogą być przyczyną dysfunkcji stawów, ale i odwrotnie, restrykcje kostne kości mogą prowadzić do zaburzeń pracy mięśni. Oprócz technik mobilizacji tkanek miękkich w celu umożliwienia lepszej funkcji stawów, główny nacisk zostanie położony na zrozumienie i mobilizację elementów kostnych, które mogą zakłócać działanie mięśni.

Art RiggsRozwiniemy umiejętność palpacji i znajomość mechaniki kręgosłupa, aby lepiej zrozumieć złożoność fiksacji, które wpływają na zginanie, prostowanie, boczne zginanie i rotację klatki piersiowej, kręgosłupa i żeber oraz zaproponujemy pracę miękkotkankową połączoną z delikatnymi i bezpiecznymi technikami kostnymi do mobilizacji fiksacji w obrębie kręgów i żeber.

Wszyscy mieliśmy pacjentów z bólem, ograniczonym wzorcem oddychania czy z fiksacją żeber. Nauczysz się skutecznych technik uwalniania “zablokowanych” żeber oraz pracy z klatką piersiową i przeponą w celu poprawy oddechu.

Terapeuci opuszczający zajęcia, będą mieli większe zrozumienie złożoności tematu dotyczącego klatki piersiowej I ze znajomością wielu konkretnych technik, które natychmiast okażą się skuteczne w radzeniu sobie z wieloma problemami napotykanymi w praktyce.

Cały program szkolenia oraz możliwość zapisu jest na tej stronie

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!