Bez kategorii

Fizjoacademy i MTG partnerami

FizjoacademyFizjoacademy to firma stawiająca na szeroki rozwój fizjoterapeutów oraz osób, które chcą rozwijać lub otwierać swoje gabinety w branży medycznej.

Organizują zarówno szkolenia stacjonarne, jak i online, podnoszące umiejętności zawodowe jak np. szkolenia z zakresu Pinopresury i Rehabilitacji Stomatologicznej. Uczą także, jak rozwijać swoje kompetencje biznesowe: od budowania działalności, zarządzanie zespołem po marketing internetowy.

Fizjoacademy tworzą ludzie, którzy posiadają wiedzę praktyczną. Od wielu lat prowadzą kilka ośrodków rehabilitacji, odnieśli sukces i są na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży. Ich głównym celem jest budowanie społeczności ekspertów i dzielenie się wiedzą ze świata medycznego, biznesowego i nowych technologii.

Teraz dla wszystkich, którzy nas obserwują, mamy specjalny kod zniżkowy „MTG” gwarantujący aż 10% rabat na poniższe kursy od Fizjoacademy:

Kurs “Facebook dla terapeutów” – szczegóły znajdziesz TUTAJ

Aktualnie trwa przedsprzedaż tego kursu online. Na kursie nauczysz się samodzielnego tworzenia kampanii reklamowych na platformie Facebook. Dowiesz się również, jak budować swoją markę i w jaki sposób pozyskiwać nowych pacjentów w Internecie. Całość kursu odbędzie się na żywo.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

  • Poznasz narzędzie menedżera reklam,
  • Nauczysz się najskuteczniejszych celów reklamowych Facebook Ads,
  • Zaczniesz tworzyć kampanie reklamowe,
  • Pozyskasz kontakty do potencjalnych pacjentów.
  • Otrzymasz dożywotni dostęp do bonusów oraz nagranie pełnego szkolenia

Kurs “Wizytówka Google dla terapeutów” – szczegóły znajdziesz TUTAJ

Kurs po ukończeniu którego będziesz wiedzieć, jak prawidłowo przygotować i prowadzić Wizytówkę Google, aby przyciągnąć do Twojego gabinetu nowych pacjentów.
Koszt kursu to równowartość jednej wizyty w twoim gabinecie. A z naszą zniżką, jeszcze taniej 😉

Kurs “Canva dla terapeutów” – szczegóły znajdziesz TUTAJ

To kurs, który sprawi, że w krótkim czasie nauczysz się projektowania grafik na swoje potrzeby. Nie będziesz musiał więc już nikogo prosić, lub zlecać profesjonalnemu grafikowi wykonania grafik na twoje media społecznościowe. Zrobisz to sam, szybko, łatwo i z dużą satysfakcją.
Koszt kursu to równowartość jednej wizyty w twoim gabinecie. A z naszą zniżką, jeszcze taniej!

Kurs “Strona internetowa dla terapeutów” – szczegóły znajdziesz TUTAJ

To bajecznie prosty i niedrogi kurs, który nauczy cię szybkiej budowy prostej strony internetowej, idealnej na potrzeby Twojego gabinetu. Nauczysz się tworzyć treści na swoją stronę, tak aby pacjent mógł je zrozumieć. Nauczysz się między innymi podstaw pozycjonowania, które sprawi, że twoja strona będzie widoczna w Google.
Koszt kursu to równowartość kilku kaw na mieście. A z naszą zniżką, jeszcze taniej!

Ważne! Pamiętaj, aby podczas składania zamówienia wpisać kod „MTG”, dzięki któremu zyskasz 10% rabat na powyższe kursy Fizjoacademy.

—–

Dodamy, że Fizjoacademy jest partnerem organizowanego przez nas szkolenia z Masażu Tkanek Głębokich online oraz Polish Fascia Symposium.

Zobacz również