Bez kategorii

Masaż Tkanek Głębokich w wersji on-line na żywo

Słuchajcie!

Normalnie powiedzielibyśmy, że to wydarzenie bezprecedensowe, ale jednak to już kolejna edycja MTG online. Poprzednie miały miejsce w ostatnich latach. Spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wśród fizjoterapeutów, masażystów, studentów.

Spotykaliśmy się przez 6 weekendów (sobota i niedziela), a więc odbyło się w sumMTG onlineie 12 spotkań na platformie wideokonferencyjnej. Dyskusji na czacie nie było końca. Wiele pytań i równie dużo odpowiedzi. Wspaniale było widzieć jak z sesji na sesję jesteście coraz bardziej w temacie powięzi i Masażu Tkanek Głębokich. Szczerze mówiąc rozmawialiśmy po tym wydarzeniu później wielokrotnie i wręcz nie mogliśmy się nadziwić jak nasza decyzja o ruszeniu z tego typu (niełatwym) przedsięwzięciem wpłynęła na tak wiele osób i na ich sposób postrzegania wtedy zdalnej nauki. Tak, to było bez wątpienia niesamowite 12 spotkań, które przełożyły się na ponad 25 godzin materiału.

Dodatkowym atutem dla wszystkich był fakt, że te nasze sesje/spotkania w całości nagrywaliśmy i potem udostępnialiśmy uczestnikom tego szkolenia. Każdy więc mógł i w dalszym ciągu może powracać do tych nagrań i powtarzać sobie materiał do woli.

Teraz postanowiliśmy powtórzyć MTG online i w ten sposób odpowiedzieć na docierające do nas od pół roku prośby o kolejną edycję. Zasady są te same – 6 weekendów, czyli 12 spotkań i ponad 20 godzin zajęć (a znając nas, nawet troszkę dłużej).
W porównaniu do poprzedniej edycji, rozszerzyliśmy program o elementy anatomii palpacyjnej. Zobaczycie w praktyce jak docierać do poszczególnych struktur i poznacie również ich wpływ globalny na ciało i strukturę człowieka.

Rozpoczynamy niebawem, a wszystkie szczegóły, program, zapisy znajdują się na oficjalnej stronie tego szkolenia tutaj 

Zapraszamy!