Trenerzy

dr Piotr Szałański

dr Piotr Szałański

dr Nauk o Kulturze Fizycznej, Fizjoterapeuta, Certyfikowany zaawansowany terapeuta integracji strukturalnej

Piotr Szałański – Fizjoterapeuta, Certyfikowany Zaawansowany Terapeuta Integracji Strukturalnej, Nauczyciel Masażu Tkanek Głębokich z rekomendacją Arta Riggsa, Nauczyciel Przedmiotów Zawodowych ze Specjalizacją Medyczną
Absolwent AWF Poznań i European Guild of Structural Integration (Praga) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Uczestnik licznych szkoleń zawodowych. Systematycznie bierze udział w konferencjach, sympozjach i kongresach z zakresu rehabilitacji ortopedycznej i terapii powięziowej w kraju i za granicą.

Od 13 lat prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną. Od 2012 roku pomaga Pacjentom w rodzinnym Bełchatowie. Współzałożyciel Pracowni Terapeutycznej A.Wilk-Banasiak, P. Szałański i Partnerzy oraz przychodni Artromedical Ortopedia i Rehabilitacja w Bełchatowie.
Prowadzi również praktykę w Łodzi.
Były wykładowca AWF Poznań i WSEiT Poznań.
Inicjator, współzałożyciel i pierwszy prezes International Association of Deep Tissue Massage Practitioners.

Od 2010 roku wraz z Łukaszem Czubaszewskim prowadził ponad 200 kursów w Polsce, Belgii, Szwajcarii, Norwegii, Szwecji oraz we Włoszech i na Litwie. W tym czasie dzielił się swoją wiedzą i umiejętnościami z ponad 4000 terapeutami.

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów