Trenerzy

Art Riggs

Art Riggs

Certyfikowany Zaawansowany Rolfer™

Art Riggs, to amerykański Certyfikowanym Zaawansowany Rolfer i światowej sławy instruktor w sferze masażu. Niekwestionowany specjalista w swojej dziedzinie, autor wielu książek i publikacji.

Studiował na Uniwersytecie Drake w Des Moines na kierunku psychologia. Następnie kontynuował naukę na kierunku English and Education. W 1979 roku rozpoczął studia na Uniwersytecie Kalifornijskim Berkeley na kierunku Fizjologia Wysiłku.

 

Od 1987 roku prowadzi w Kalifornii prywatną praktykę jako Certyfikowany Zaawansowany Rolfer, specjalizując się głównie w uwalnianiu mięśniowo-powięziowym i współpracując przede wszystkim ze sportowcami, muzykami i tancerzami.

Doświadczenie zawodowe i edukacyjne zdobywał pracując m.in. jako Masażysta i Rolfer w Bay Area Physical Teraphy w Oakland czy ucząc masażu tkanek głębokich wg autorskiego programów Instytucie Mckinnon.

Jego książka, „Masaż Tkanek Głębokich. Wizualny przewodnik po technikach”, w 2008 roku została wydana w języku polskim.

Od 2016 roku prowadzi kursy Masażu Tkanek Głębokich w Polsce, na które został zaproszony przez Firmę Szkoleniową masażtkanekgłębokich.pl

Aktualne szkolenia

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów