Trenerzy

Art Riggs

Art Riggs

Certyfikowany Zaawansowany Terapeuta Integracji Strukturalnej

Art Riggs, to amerykański Certyfikowanym Zaawansowany Rolfer i światowej sławy instruktor w sferze masażu. Niekwestionowany specjalista w swojej dziedzinie, autor wielu książek i publikacji.

Studiował na Uniwersytecie Drake w Des Moines na kierunku psychologia. Następnie kontynuował naukę na kierunku English and Education. W 1979 roku rozpoczął studia na Uniwersytecie Kalifornijskim Berkeley na kierunku Fizjologia Wysiłku.

 

Art Riggs od 1987 roku prowadzi w Kalifornii prywatną praktykę jako Certyfikowany Zaawansowany Rolfer, specjalizując się głównie w uwalnianiu mięśniowo-powięziowym i współpracując przede wszystkim ze sportowcami, muzykami i tancerzami.

Doświadczenie zawodowe i edukacyjne zdobywał pracując m.in. jako masażysta i Rolfer w Bay Area Physical Teraphy w Oakland, oraz ucząc Masażu Tkanek Głębokich wg autorskiego programu w Instytucie Mckinnon.

Jego książka, „Masaż Tkanek Głębokich. Wizualny przewodnik po technikach”, w 2008 roku została wydana w języku polskim i jest dostępna na naszej stronie.

Art Riggs od 2016 roku prowadzi również w Polsce kursy związane z Masażem Tkanek Głębokich, na które jest zaproszany przez naszą firmę szkoleniową.

Przy okazji zapraszamy na prawdopodobnie ostatnie stacjonarne szkolenie prowadzone w Polsce przez Arta Riggsa, które odbędzie się na jesieni 2023 roku. Będzie to więc tym bardziej niepowtarzalna okazja i szansa na niezwykle wartościowe spotkanie i naukę od samego mistrza i autora bestsellera “Masaż Tkanek Głębokich – Wizualny przewodnik po technikach”

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów