Trenerzy

Ana Barretxeguren

Ana Barretxeguren

Postgraduate Diploma, Anatomical Sciences

  • Twórczyni Moving Fascia®, metody ruchu somatycznego, która pomaga przywrócić swobodę, zminimalizować ból oraz poprawić płynność ruchu i oddechu.
  • Jest pedagogiem ruchu i praktykiem rozluźniania mięśniowo-powięziowego, zafascynowanym transformacyjną jakością podejścia somatycznego i jego pozytywnym wpływem na zdrowie. Jej własne doświadczenie życia z odmą opłucnową, rzadką chorobą, która polega na powtarzających się zapadnięciach płuc, doprowadziło ją do ciągłego badania powięzi, skupiając się na przestrzeni trzewnej i jej powiązaniach z oddechem i ruchem.
  • Posiada dyplom studiów podyplomowych w dziedzinie nauk anatomicznych na Uniwersytecie w Edynburgu i od ponad dziesięciu lat uczy nauczycieli ruchu anatomii ucieleśnionej.
  • Wykłada za granicą i obecnie współpracuje nad projektem badawczym badającym „wpływ oddechu na łagodzenie drżenia w chorobie Parkinsona” finansowanym przez Uniwersytet w Brighton.

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów