Trenerzy

Tomasz Leśnikowski

Tomasz Leśnikowski

Trener Personalny, Międzynarodowy wykładowca placówek ProFi Academy i REPs Polska.

Mimo, że z wykształcenia jestem magistrem na Wydziale Chemii UAM, to zawodowo od około 10 lat specjalizuję się w treningu siłowym, funkcjonalnym i medycznym. Pomogę Ci osiągnąć zarówno świetną sylwetkę i wyniki sportowe jak i zniwelować różne dolegliwości bólowe.

Jako Mentor Trenerów Personalnych oraz międzynarodowy wykładowca placówek ProFi Academy i Rep’s Polska, prowadzę szkolenia stacjonarne i webinary on-line dla trenerów personalnych i instruktorów fitness w całej Polsce. Występuję również jako prelegent na cenionych konferencjach i targach w branży fitness.

Na co dzień pracuję indywidualnie z osobami w różnym przedziale wiekowym, skupiając się nad niwelowaniem wad postawy, przywracaniem do zdrowia po kontuzjach oraz osiąganiem możliwie najlepszej sylwetki. Swoje kompetencje poszerzam dodatkowo o naukę masaży leczniczych, które dopełniają całokształt mojej pracy z klientem.

Dążąc tym samym do maksymalnego komfortu swojej pracy, stworzyłem prywatne studio rehabilitacyjno-treningowe w Poznaniu – Studio Treningowe Orłów, do którego serdecznie Cię zapraszam!

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów