Trenerzy

Marta Motow-Czyż

Marta Motow-Czyż

Doktor nauk w zakresie fizjoterapii

Marta jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

  • Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji naukowych o tematyce medycznej.
  • Fizjoterapeutka z 18 letnim doświadczeniem prowadząca własną praktykę w MReh Centrum Rehabilitacji.
  • Absolwent i certyfikowany instruktor wielu szkoleni i kursów między innymi: Manipulacja powięzi – fascial manipulation według Stecco, Metody Terapii Manualnej wg Kaltenborna- Evjenth, Metody PNF, Metody Manualnej Terapia Punktów Spustowych, Masażu leczniczego, Kinetic Control, Kinezjotapingu, Bezpośrednich Techniki Powięziowych z wykorzystaniem FDM, Mięśniowo-powięziowej Terapia Miednicy i Kręgosłupa Lędźwiowego, Technik Osteopatycznych i Kompleksowej Diagnostyki i Terapia Stawu Kolanowego. Metoda FITS -Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz, Kinesio taping, Suche Igłowanie, Mezoterapia w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa.
  • Pracując z pacjentami w kompleksowy sposób pomaga w rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami narządu ruchu, schorzeniami neurologicznymi oraz z wadami postawy.
  • W pracy ze swoimi pacjentami stara się przywrócić im możliwie jak najwięcej funkcji, które z powodu urazu zostały uszkodzone.

Poznaj naszych trenerów

W naszym teamie trenerskim znajdziesz wyłącznie praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zobacz, kogo spotkasz na sali szkoleniowej podczas kursów dla fizjoterapeutów