Bez kategorii

Til Luchau w Polsce!!!

Til Luchau

TIL LUCHAU w Polsce!!!
Autor bestsellerowych książek Advanced Myofascial Technique. Zapraszamy do udziału w dwóch kursach Tila Luchau w listopadzie 2018 roku w Polsce.
KRĘGOSŁUP, ŻEBRA I ODCINEK LĘDŹWIOWY Części I i II (Zaawansowane Techniki Mięśniowo-powięziowe)

Sobota, 17 listopada 2018, 9:00 – 18:00

Niedziela,18 listopada 2018, 9:00 – 18:00

Miejsce: Poznań

Kurs tłumaczony na język polski

CENA: 1000 zł

Udoskonal swoje umiejętności w zakresie łagodzenia przewlekłego bólu pleców i sztywności kręgosłupa, problemów z przeponą i żebrami, a także zwiększania mobilności kręgosłupa i wielu więcej.

SKOLIOZA Części I i II (Zaawansowane Techniki Mięśniowo-powięziowe)

Poniedziałek, 19 listopada 2018, 9:00 – 18:00

Wtorek, 20 listopada 2018, 9:00 – 17:30

Miejsce: Poznań

Kurs tłumaczony na język polski

CENA: 1000 zł

Ze względu na tematyczne uzupełnianie się obu szkoleń zainteresowani zobowiązani są do udziału w obu kursach. Nie ma możliwości udziału w tylko jednym z wyżej wymienionych kursów. Łączna cena szkolenia wynosi 2000 zł .

Kursanci otrzymują dyplom ukończenia kursu oraz zaświadczenie MEN.

Poznaj Zaawansowane Techniki Mięśniowo-Powięziowe, które znacznie poprawią twoją zdolność bezpiecznej i skutecznej pracy ze skoliozami, bólami kręgosłupa oraz rotacjami kręgów.

“Muszę powiedzieć, że warsztaty na temat skoliozy były dla mnie niezwykle cenne. Od lat nastoletnich mam skoliozę rotacyjną i próbowałem wielu różnych sposobów pracy z nią. Pilates, Joga, Shiatsu i Rolfing okazały się najbardziej wartościowymi metodami z jakimi się zetknąłem, jednak dzięki twojemu warsztatowi zyskałem znacznie lepsze zrozumienie tego, co dokładnie dzieje się w moim tułowiu.” L.L., Passaic NJ

Prowadzący: Til Luchau

Til Luchau jest popularnym prezenterem i autorem bestsellerowych książek Advanced Myofascial Techniques, które są również dostępne w języku polskim.

Jest Certyfikowanym Zaawansowanym Rolferem® i byłym członkiem zespołu szkoleniowego oraz koordynatorem programu Foundations of Rolfing Structural Integration w Rolf Institute. Jego publikacje od 2009 roku regularnie pojawiają się w kolumnie Myofascial Techniques na łamach magazynu “Massage & Bodywork”, artykuły jego autorstwa są także publikowane w magazynach i recenzowanych czasopismach naukowych w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i USA. Prowadzi Advanced-Trainings.com.

PROGRAM KURSÓW:

Zaawansowane Techniki Mięśniowo-Powięziowe

KRĘGOSŁUP, ŻEBRA I ODCINEK LĘDŹWIOWY

Podsumowanie kursu i lista technik

Poznaj Zaawansowane Techniki Mięśniowo-powięziowe, które znacznie poprawiają twoje umiejętności w zakresie łagodzenia przewlekłego bólu pleców i sztywności kręgosłupa, problemów z przeponą i żebrami, a także zwiększania mobilności kręgosłupa i wielu więcej.