Bez kategorii

Jesteś masażystą? Utrwal swoją wiedzę korzystając z nowej platformy VOD

Platforma filmowa MTG

Już jest! Platforma VOD z kultowymi filmami Arta Riggsa, wcześniej dostępnymi jedynie na DVD w wersji anglojęzycznej. Od teraz możesz oglądać te wyjątkowe nagrania on-line – w dowolnym miejscu, o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu!
Art Riggs, ikona w świecie Masażu Tkanek Głębokich, specjalista w swoim fachu, stworzył serię filmów poświęconych właśnie tej tematyce – Video przewodnik po technikach Masażu Tkanek Głębokich oraz Masaż Tkanek Głębokich: Zintegrowane podejście do całego ciała – łączenie technik terapeutycznych w płynną zintegrowaną pracę z ciałem. Są one idealnym utrwaleniem, uzupełnieniem i przypomnieniem wiedzy zdobytej podczas kursów stacjonarnych.

Nigdy wcześniej w/w filmy nie były dostępne na polskim rynku! Do tej pory były osiągalne jedynie za granicą w wersji DVD. Teraz, ponad 20 godzin nagrań, możesz obejrzeć on-line, bez potrzeby instalowania dodatkowych programów lub aplikacji – wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu!

UWAGA!

Uczestnicy naszych stacjonarnych kursów Masażu Tkanek Głębokich, otrzymają kod upoważniający do bezpłatnego dostępu do całego pakietu filmów znajdującego się na platformie VOD! SPRAWDŹ

Nie jesteś uczestnikiem naszych szkoleń? Nic straconego!

Nadal możesz skorzystać z dostępu on-line! Wystarczy, że zarejestrujesz się na www.filmy.masaztkanekglebokich.pl i wykupisz dostęp w wygodnej dla siebie formie – za pośrednictwem PayPala lub Bank Transferu!

Cena jednego kursu to zaledwie 250 zł (za granicą jest to 200 $, czyli ok. 750 zł)! Przy zakupie pakietu, płacisz jedynie 400 zł!

Nie czekaj, zacznij oglądać filmy już teraz!

Czym jest Video przewodnik po technikach Masażu Tkanek Głębokich?

Ten zestaw 7 filmów szkoleniowych zawiera ponad 11 godzin nagrań instruktażowych, które ściśle odnoszą się do podręcznika autorstwa Arta Riggsa “Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe. Wizualny przewodnik po technikach”. Ta kolekcja nagrań instruktażowych została stworzona jako pełny, kliniczny cykl szkoleniowy dla terapeutów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Czym jest Masaż Tkanek Głębokich: Zintegrowane podejście do całego ciała – łączenie technik terapeutycznych w płynną zintegrowaną pracę z ciałem?

Ten nowy, bogaty zestaw filmów, zawiera ponad 9 godzin nagrań instruktażowych. Został stworzony w odpowiedzi na niekończącą się liczbę zapytań od terapeutów, którzy pokochali pierwszy zbiór nagrań – “Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe. Wideo przewodnik po technikach”. Mieli oni jednak problem z łączeniem koncepcji i technik terapeutycznych Masażu Tkanek Głębokich i rozluźniania mięśniowo-powięziowego w płynną pracę z ciałem, szczególnie w warunkach SPA. W przeciwieństwie do pierwszego zestawu nagrań, gdzie poszczególne filmy stanowiły oddzielne sekcje, tutaj poruszamy się od A do Z, omawiając całe ciało wspólną sekwencją ruchów w leżeniu na brzuchu, plecach oraz w pozycji na boku. Celem tych filmów jest płynny masaż, dlatego w mniejszym stopniu skupiamy się tutaj na biomechanice, strategiach, technikach i anatomii, które są omówione szczegółowo w pierwszym zestawie nagrań. Jednak również z tych filmów wyciągniecie wiele technicznych perełek, które będziecie mogli zastosować w Waszej pracy terapeutycznej.

Sprawdź również nasze kursy stacjonarne!