Szkolenia rozwijające

MTG online

Zapraszamy Was na szkolenie MTG online!

To już II edycja w wersji online na żywo. W porównaniu do poprzedniej edycji, rozszerzyliśmy to szkolenie o elementy anatomii palpacyjnej.

MTG online to idealna propozycja dla osób, które preferują poszerzać swoją wiedzę w wersji zdalnej, korzystając jednocześnie ze stałego kontaktu z trenerami.
To również fantastyczna okazja aby wykorzystać ten trudny i “dziwny” czas na zdobycie nowych umiejętności oraz uznawanego i rozpoznawalnego certyfikatu.

Uwaga: Możliwe jest dofinansowanie z UP, BUR i KFS!

Certyfikat: Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje CERTYFIKAT ukończenia szkolenia “Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną ONLINE”.

Nagrania: Szkolenie będzie nagrywane i każdy z uczestników otrzyma dostęp do naszej platformy filmowej, gdzie po zalogowaniu na swoje konto, będzie mógł powtórzyć sobie każde spotkanie i omawiane tematy w dowolnym terminie po zakończeniu szkolenia. Dostep do nagrań jest bez żadnych limitów i abonamentów, po prostu na zawsze.

Opis

Termin: Szkolenie prowadzone będzie w całości online. Będzie prowadzone w każdą sobotę i niedzielę (12 spotkań), w okresie od 23 stycznia do 28 lutego 2021 roku. Spędzimy wspólnie ok 20 godzin (a znając nas, nawet troszkę dłużej) ?

Miejsce: Cały Świat oczywiście, bo spotykamy się na platformie wideokonferencyjnej ClickMeeting.
Zapisane osoby otrzymają kilka dni przed pierwszym zjazdem specjalny link na swój adres mailowy, który podały podczas rejestracji.
Link umożliwia zalogowanie się do „pokoju”, w którym odbywa się szkolenie MTG online.

Cena: 999 zł

Dowiedz się więcej o samej metodzietechnikach oraz narzędziach pracy w Masażu Tkanek Głębokich.

 

Program

 • Dzień 1 23.01.2021 / Godz. 20.00

  Podstawy techniczne wykonania zabiegu: wysokość stołu podczas terapii, pozycja jedno i dwuimienna terapeuty, pozycja półotwarta terapeuty, mechanika ciała terapeuty.
  Narzędzia i techniki masażu tkanek głębokich.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

 • Dzień 2 24.01.2021 / Godz. 20.00
  Ćwiczenia jakości i głębokości kontaktu z tkanką.
  Przykład improwizacji podczas pracy z tkankami miękkimi w oparciu o wyczuwanie oporów kierunkowych.
  Czas trwania: 1,5-2 godziny
 • Dzień 3 30.01.2021 / Godz. 20.00
  Diagnostyka i terapia grzbietu z wykorzystaniem oporu kierunkowego. Wnioskowanie kliniczne co do powiązań dysfunkcji odnalezionych na grzbiecie z innymi rejonami ciała.
  Planowanie serii sesji terapeutycznych.
  Czas trwania: 1,5-2 godziny
 • Dzień 4 31.01.2021 / Godz. 20.00
  Praca z powłokami brzusznymi, przeponą, mięśniem biodrowo-lędziowym. Omówienie zastosowania klinicznego pracy z ww strukturami.
  Czas trwania: 1,5-2 godziny
 • Dzień 5 06.02.2021 / Godz. 20.00
  Opracowanie mięśnia czworobocznego lędźwi.
  Omówienie zastosowania klinicznego pracy tą strukturą.
  Czas trwania: 1,5-2 godziny
 • Dzień 6 07.02.2021 / Godz. 20.00
  Obręcz barkowa palpacja.
  Odtwarzanie rotacji zewnętrznej i wewnętrznej.
  Czas trwania: 1,5-2 godziny
 • Dzień 7 13.02.2021 / Godz. 20.00

  Praca z klatką piersiową i obręczą barkową oraz rotatorami ramienia.
  Przedstawimy wam pracę z różnymi przypadkami klinicznymi takimi jak pacjenci z protrakcją ramion, obniżenie lub uniesienie jednej łopatki czy zaburzenia w rotacji ramienia.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

 • Dzień 8 14.02.2021 / Godz. 20.00

  Praca z ramieniem i przedramieniem.
  Przedstawimy propozycje pracy z syndromami takimi jak zapalenie głowy długiej bicepsa, łokieć tenisisty, czy łokieć golfisty.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

   

 • Dzień 9 20.02.2021 / Godz. 20.00

  Praca z mięśniem naramiennym i zstępującą częścią trapeza.
  Przedstawimy propozycje pracy z uniesieniem barku i pochyleniem głowy do boku. Będzie też o cieśni podbarkowej.
  Praca z frontem szyi oraz stawem skroniowo-żuchwowym.
  Kark i strefa podpotyliczna.
  Przedstawimy strategie pracy w tych obszarach.
  Pokażemy propozycje pracy przy takich syndromach jak wdowi garb oraz protrakcja szyi.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

   

 • Dzień 10 21.02.2021 / Godz. 20.00

  Tył uda oraz przyśrodkowa strona uda.
  Przedstawimy wam 2 strategie prac z tymi rejonami ciała.
  Jedna będzie dotyczyła pacjenta sportowca a druga niesportowca.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

   

 • Dzień 11 27.02.2021 / Godz. 20.00

  Front uda oraz boczna cześć uda.
  Przedstawimy wam strategie pracy z kolanem biegacza i kolanem skoczka.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

   

 • Dzień 12 28.02.2021 / Godz. 20.00

  Staw skokowy i przednia strona goleni.
  Łydka oraz ścięgno Achillesa.
  Przedstawimy propozycje pracy z objawami wzdłuż goleni takimi jak shin splints, popracujemy z troczkiem prostowników by odzyskać zakresy ruchu w stawie skokowym i rozluźnimy łydkę by wspomagać urazy ścięgna Achillesa.

  Czas trwania: 1,5-2 godziny

Zmień wybór

Cena999 

Opinie

Izabela

Wasze szkolenie to najlepsza rzecz, jaka spotkała mnie podczas epidemii. Kiedy wszystkie plany legły w gruzach… urodził się pomysł, aby ten trudny czas wykorzystać najlepiej, jak to możliwe. I oto Wy przychodzicie z pomocą :)) Wy udowodniliście, że niemożliwe nie istnieje! Oczywiście, że można!!!
Dziękuję za przekazany ogrom wiedzy, tej teoretycznej, ale też i praktycznej…  Zmieniliście mój pomysł na pacjenta i daliście nowe narzędzia do pracy w gabinecie.
Zawsze i wszędzie będę Was polecać, a jeśli ktoś nie może skorzystać z kursu stacjonarnego to właśnie taki tryb szkolenia powinien wybrać.

Izabela - uczestniczka I edycji MTG online w 2020r.

Lucyna

Taki kurs online to dla kobiet na “macierzyńskim” bardzo fajna sprawa. Uczestnictwo w kursie stacjonarnym, wyjazdowym nie byłoby dla mnie możliwe. Dzięki chłopakom mogłam tą wiedzę przyswoić na spokojnie. A jest jej bardzo dużo. Dzięki temu, że jest później dostęp do tych filmików, to mogę sobie usystematyzować tą wiedzę. Bardzo się cieszę, że podjęliście się realizować coś takiego i takiej formy przekazywania wiedzy innym. Powodzenia w kontynuowaniu podobnych przedsięwzięć. Duży pozytyw!

Lucyna - uczestniczka I edycji MTG online w 2020r.

Małgorzata

Pozdrowienia z zagranicy, dzięki za świetną dawkę wiedzy, doceniam wasze zaangażowanie w szkolenie online, ponieważ będąc za granicą byłyby mi trudno uczestniczyć, a dzięki tej opcji miałam możliwość poszerzenia wiedzy. Dzięki wielkie!!

Małgorzata - uczestniczka I edycji MTG online w 2020r.

Agnieszka

Wreszcie dostałam to, czego potrzebowałam. Konkretne i rzetelne instrukcje i porady. Otrzymałam metodologie postępowania, którą mogę posługiwać się, aż będę pewna swojej pracy z tkankami. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Poza rzeczowymi i bardzo dobrze przygotowanymi materiałami, jest możliwość odtworzenia sobie w domowym spokoju wszystkich filmów ze szkolenia dostępnych na ich platformie. I to jest bardzo duży plus kursu online.
Tym co odróżnia ten kurs od innych to możliwość realizacji i rozwoju takich osób jak ja – matki, która siedzi w domu i naprawdę nie ma możliwości wyjechać na jakikolwiek kurs stacjonarny. Takie kursy pomagają nam uzupełniać wiedzę, której brakuje po szkole.

Agnieszka - uczestniczka I edycji MTG online w 2020r.

Cezary

Dziękuję MTG za możliwość uczestniczenia w szkoleniu, przekazaną wiedzę i jej jakość, zaangażowanie prowadzących. Wszystko co otrzymałem służy podniesieniu moich umiejętności, co przekłada się dla dobra moich klientów. Finalnie moi klienci są jeszcze bardziej zadowoleni z moich usług, a o to właśnie chodziło!

Cezary - uczestnik I edycji MTG online w 2020r.

Kamil

Szkolenie MTG online prowadzone przez dr. Łukasza Czubaszewskiego, oraz Piotra Szałańskiego to wspaniała przygoda wprowadzająca w metodologie tkanek
głębokich. Kurs jest prowadzony w formie e-szkolenia z wcześniej przygotowanymi materiałami filmowymi, wraz z możliwością interaktywnego brania udziału używając czatu do zadawania pytań w trakcie jego trwania. Wszystkie materiały są nagrywane i udostępnione dożywotnio na portalu strony internetowej MTG do pobrania z poziomu użytkownika. Zatem kurs łączy wszystko co najlepsze od strony technicznej. Materiał został opracowany dokładnie oraz rzeczowo.
Znajdziemy tutaj dużo informacji od strony klinicznej. Techniki zademonstrowane w sposób zrozumiały. Kilka technik zdążyłem już wdrążyć do terapii na swoich klientach z dobrym rezultatem. Zatem śmiało mogę polecić ten kurs każdemu masażyście, czy fizjoterapeucie, który chce poszerzyć zakres swoich wiadomości. Widać że prowadzący włożyli kawałek swojego serca w swoją pracę, którą niewątpliwie traktują jak pasję. Serdecznie dziękuję autorom za tę podróż i miejmy nadzieję, że to nie jest nasze ostatnie spotkanie.

Kamil - uczestnik I edycji MTG online w 2020r.