Bez kategorii

Promocja KURSY ONLINE -50%

PROMOCJA! KURSY ONLINE -50%

Ruszamy z promocją, której jeszcze u nas nigdy nie było!
Do 19 kwietnia (niedziela) możesz wykupić za połowę ceny regularnej nielimitowany i dożywotni dostęp do KULTOWYCH MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH ARTA RIGGSA DOSTĘPNYCH ONLINE.

Link do filmów: https://filmy.masaztkanekglebokich.pl/

Nigdy wcześniej w/w materiały filmowe nie były dostępne na rynku polskim w takiej cenie !

Co dostajesz za 50% ceny regularnej?

1. Otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszystkich nagrań Arta Riggsa

2. Jest to ponad 20 godzin nagrań filmów instruktażowych z polskim lektorem:

– “Video przewodnik po technikach Masażu Tkanek Głębokich”

– “Masaż Tkanek Głębokich: Zintegrowane podejście do całego ciała – łączenie technik terapeutycznych w płynną zintegrowaną pracę z ciałem”

3. Cena regularna powyższych filmów instruktażowych na oficjalnej stronie Arta Riggsa wynosi 400 USD.

4. U nas cena regularna, jeśli kupujesz w pakiecie wynosi 400 zł i do takiej ceny wrócimy po zakończeniu promocji, czyli już 20 kwietnia.

5. A i byśmy zapomnieli. Wszystko oczywiście dostosowane jest do każdego urządzenia. Możesz więc również oglądać na telefonach i tabletach.

Jeśli posiadasz już login i hasło do swojego konta na naszej stronie VOD to wystarczy, że zalogujesz się i przejdziesz proces zakupu na: https://filmy.masaztkanekglebokich.pl/

Jeśli nie posiadasz jeszcze loginu i hasła na naszej stronie VOD, to wystarczy że się zarejestrujesz. Proces zakładania nowego konta jest bardzo prosty. Zapraszamy na stronę: https://filmy.masaztkanekglebokich.pl/

To chyba wszystko. Jeśli masz jakieś pytania, dzwoń do nas, pisz. Namiary poniżej w stopce strony. Jesteśmy dla ciebie również na messengerze. Odpowiadamy najszybciej jak tylko można.

Powyższe materiały filmowe to naprawdę potężna porcja wiedzy. Wierzymy, że aktualny czas będzie sprzyjał jej zgłębianiu. Jednak zawsze warto mieć coś, do czego można wrócić w każdym momencie.

Po tym całym szaleństwie związanym z pandemią, zapraszamy do nas na szkolenia stacjonarne, podczas których już warsztatowo i na żywo przerabiamy cały materiał. Poświęcamy na to aż 8 dni (64 godziny).